Як гітара змінить твоє життя? - Music Factory School Skip to main content

Як гітара змінить твоє життя?

ФАБРИКА МУЗИКИ
Як гітара змінить твоє життя?
Чому гра на гітарі корисна? (Частина 1)

Тобі хотілося б навчитися грати на гітарі, але ти не починаєш, бо здається, що витратиш даремно час і гроші та, можливо, не досягнеш жодних видатних результатів? Якби хтось сказав тобі, як гітара змінить твоє життя, у тебе поменшало б сумнівів. Хочеш дізнатися, що змінюється в житті людини з появою в ній гітари?

1) Особисте життя

Те, що вміння грати на гітарі робить людину цікавішою та привабливішою для протилежної статі – загальновідомий факт.

Вчені провели експеримент, показуючи 100 дівчатам фотографію одного і того ж хлопця спочатку без гітари, а потім із нею. Друга фотографія сподобалася 85% опитаних. За їхніми словами, молодий чоловік із гітарою здається значно цікавішим, розумнішим, винахідливішим і романтичнішим. Крім того, багато дівчат зізналися, що швидше познайомилися б із людиною, яка захоплюється музикою, ніж із тим, хто цікавиться спортом, автомобілями, відеоіграми чи читанням.

Аналогічний експеримент із хлопцями, яким показували фотографію дівчини з гітарою, показав, що 78% з них вважають її більш привабливою, ніж дівчину без музичного інструмента в руках, а вміння грати або співати – сексуальним.

Чому музичний інструмент робить нас привабливими для протилежної статі? Тому що для того, щоб навчитися грати, потрібно бути цілеспрямованим, терплячим і працьовитим. А щоб грати красиво – треба вміти передавати свої емоції, бути відкритим, щирим і здатним на глибокі переживання. Усі ці якості високо цінуються у стосунках. Тож, узявши до рук гітару та навчившись на ній грати, ти ризикуєш змінити своє особисте життя на краще.

2) Активність мозку

Музика – це єдиний вид діяльності, що змушує працювати обидві півкулі мозку одночасно та допомагає налагодити взаємозв’язок між ними. Завдяки заняттям музикою ти краще впораєшся з будь-якою творчою роботою, станеш посидючішим, витривалішим і креативнішим. Твій мозок почне працювати по-іншому, пропонуючи тобі набагато цікавіші варіанти розв’язання життєвих завдань. При цьому швидкість твоїх мисленнєвих процесів помітно зросте.

Музика – чудовий спосіб покращити логічне мислення та увагу. Займаючись музикою, ти з часом помітиш, що більше не випускаєш з уваги важливі деталі та звертаєш увагу на те, чого інші навіть не помічають. Така здатність допоможе тобі досягти успіху в будь-якій сфері, не лише у музиці…

3) Словниковий запас

Взаємозв’язок між заняттями музикою та зростанням словникового запасу виявили вчені Гарвардського університету. В їхньому експерименті брали участь діти 8–10 років, які вчилися грати на музичних інструментах не менше трьох років, і діти, які ніколи не займалися музикою.

Згідно з результатами тестів, ті, хто регулярно грає на музичних інструментах, мають значно ширший словниковий запас, ніж ті, хто не співає і не грає.

4) Самопочуття

У Центрі дослідження болю (США, штат Юта) проводили експерименти на людях, які страждають від хронічного болю. Результати здивували лікарів: виявилося, що прослуховування музики, зокрема тієї, яку грає сам виконавець, може суттєво знизити біль і навіть змусити про нього забути.

Крім того, щоденні заняття музикою протягом півтори години нормалізують артеріальний тиск, розслабляючи та заспокоюючи людину.

5) Емоційний стан

Задоволення від прослуховування музики можна порівняти із задоволенням від смачної їжі або навіть від сексу. Це тому, що під час прослуховування музики виділяється величезна кількість гормонів радості – ендорфінів. Займаючись музикою, ти буквально займаєшся любов’ю!

Це не тільки допомагає позбутися негативних емоцій, а й може зробити тебе щасливим. Коли ти граєш музику, яка відображає твій емоційний стан, це схоже на похід до хорошого психоаналітика. Людина, яка виплескує емоції через свою гітару, ніколи не страждатиме від депресій чи тривалих переживань через невдачі…

Що ще зміниться у твоєму житті з появою в ньому гітари? Читай продовження у другій частині…

No Comments yet!

Your Email address will not be published.